Hakkımızda

Emre Makine Kurumsal

Firmamız EMRE MAKİNE İNŞ. GIDA. TURİZM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. İş ve inşaat makinelerinin yedek parçalarını temin ederek, siz müşterilerimizin bu sektördeki ihtiyaçlarını karşılama hedefi ile 1 NİSAN 2002 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur.

Şirketimiz dinamik, genç ve uzman kadrosuyla kuruluşta kendisine ilke edindiği; siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve hatasız bir şekilde karşılama ve sunulan hizmet ve kaliteyi doğru fiyatlandırma anlayışından taviz vermeyerek kısa sürede güler yüzlü müşteri portföyü yakalama başarısını göstermiştir.

Kurucumuz Sayın Kadir KİRPİTCİ’nin 1986 yılından beri içinde bulunduğu bu sektörde kazandığı tecrübe ve uzmanlığının önderliğinde, CATERPILLAR başta olmak üzere diğer birçok markanın (Komatsu, Liebherr, Eder, Samsung, Hyundai, Daewoo ve Volvo) orijinal, orijinal muadili ve yansanayi ürünlerini yurt içinden ve yurt dışından temin ederek, siz kıymetli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılamada çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız.

İlgili ihtiyaçlarınızı e-mail yoluyla ,sosyal platformlar aracılığı ile, telefon/faks kullanarak veya şahsen firmamıza gelerek bildirebilirsiniz.